O nás

V čo veríme

Veríme, že moderné technológie umožnujú ľuďom byť slobodnejšími a riadiť svoj život stále nezávislejšie od zavedených postupov a pravidiel. V našej spoločnosti vyhľadávame a uplatňujeme nové progresívne postupy smerujúce k energetickej efektívnosti. Novými technológiami v spojení s našimi inovatívnymi riešeniami pomáhame ľuďom dosiahnuť plnú kontrolu nad spotrebou energie. Presvedčivým výsledkom sú prekvapujúce úspory pri platbách za spotrebované energie.

Kto sme

EN-MAR s.r.o. je dynamická spoločnosť špecialistov na energetickú efektívnosť, skladajúca sa z najlepších odborníkov v jednotlivých oblastiach, s viac ako 25-ročnými skúsenosťami a stovkami referencií. Pokrývame komplexné spektrum energií od elektrickej, tepla, chladu, vody, teplej vody so zameraním na koncových užívateľov energií, či už obyvateľov, firmy, komunálnu a verejnú správu.

Sme schopní posúdiť všetky vplyvy, ktoré vstupujú do riešenia daného energetického, ekonomického a ekologického problému a navrhnúť a realizovať optimálne alternatívne efektívne riešenie.

Našim cieľom je produkovať a realizovať špičkové opatrenia a ekonomicky výhodné technologické riešenia prinášajúce spokojnosť našich klientov. Neustále sa vzdelávame a vyhľadávame nové technológie, zavádzame ich do praxe. Zúčastňujeme sa vedeckých a technických konferencií, spolupracujeme s odbornými, vedeckými a vysokoškolskými kapacitami zo Slovenska a zo zahraničia.

Čo robíme?

Zameriavame na energetickú efektívnosť, našim klientom pomáhame vyriešiť problémy v oblastiach – el. energia, teplo, chlad, voda, TUV – a to kvalitu energií a súčasne znižovanie fakturácie za ne.
Pomáhame im mať pod kontrolou kvalitu aj fakturáciu za energie. Tak, aby mohli za kvalitnejšie energie platiť menej a len za skutočne spotrebované množstvo.

Výsledky ankety

Máte prehľad o svojich nákladoch na energie?

  • Áno, viem približnú spotrebu. 60%
  • Mám stále nedoplatky. 10%
  • Nie, musel by som pozrieť faktúry. 15%
  • Nie, nesledujem spotrebu 15%

Počet hlasujúcich: 673

Súvisice linky

 

Spoločnosť EN-MAR s.r.o. vykonala (2018 - 2019) v Sarajeve projekt v rámci medzinárodnej spolupráce a pomoci, pod gesciou agentúry SAMRS (MZV SR) a aktívnej účasti ZU - SR v Sarajeve. Realizovali sme projekt na zvýšenie energetickej efektivity v budove školy Saburina, s proaktívnym dopadom na ochranu životného prostredia. Všetkým zúčastneným stranám sa týmto chceme srdečne poďakovať.

https://www.mzv.sk

 

V novom čísle GBR sa dočítate o našich technológiách:

 

Napísali o nás v  

G​REEN  ​B​USINESS

​R​EVUE

 

Konferencia Obnoviteľné zdroje energie 17.-18.5.2016

Bill Gates a další boháči investují do čisté energie

Energetický audit - zbytočnosť alebo nevyhnutnosť?

 

EN-MAR s.r.o. - úspora energií

Dohodnite si stretnutie:

+421 908785689
+421 908550461
Napíšte nám cez 
alebo na adresu:
en-mar@en-mar.sk

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info