O nás

V čo veríme

Veríme, že moderné technológie umožnujú ľuďom byť slobodnejšími a riadiť svoj život stále nezávislejšie od zavedených postupov a pravidiel. V našej spoločnosti vyhľadávame a uplatňujeme nové progresívne postupy smerujúce k energetickej efektívnosti. Novými technológiami v spojení s našimi inovatívnymi riešeniami pomáhame ľuďom dosiahnuť plnú kontrolu nad spotrebou energie. Presvedčivým výsledkom sú prekvapujúce úspory pri platbách za spotrebované energie.

Kto sme

EN-MAR s.r.o. je dynamická spoločnosť špecialistov na energetickú efektívnosť, skladajúca sa z najlepších odborníkov v jednotlivých oblastiach, s viac ako 25-ročnými skúsenosťami a stovkami referencií. Pokrývame komplexné spektrum energií od elektrickej, tepla, chladu, vody, teplej vody so zameraním na koncových užívateľov energií, či už obyvateľov, firmy, komunálnu a verejnú správu.

Sme schopní posúdiť všetky vplyvy, ktoré vstupujú do riešenia daného energetického, ekonomického a ekologického problému a navrhnúť a realizovať optimálne alternatívne efektívne riešenie.

Našim cieľom je produkovať a realizovať špičkové opatrenia a ekonomicky výhodné technologické riešenia prinášajúce spokojnosť našich klientov. Neustále sa vzdelávame a vyhľadávame nové technológie, zavádzame ich do praxe. Zúčastňujeme sa vedeckých a technických konferencií, spolupracujeme s odbornými, vedeckými a vysokoškolskými kapacitami zo Slovenska a zo zahraničia.

Čo robíme?

Zameriavame na energetickú efektívnosť, našim klientom pomáhame vyriešiť problémy v oblastiach – el. energia, teplo, chlad, voda, TUV – a to kvalitu energií a súčasne znižovanie fakturácie za ne.
Pomáhame im mať pod kontrolou kvalitu aj fakturáciu za energie. Tak, aby mohli za kvalitnejšie energie platiť menej a len za skutočne spotrebované množstvo.

Aj Vy dnes môžete urobiť rozhodnutie znížiť náklady za energie

Bližšie informácie alebo odpovede na Vaše otázky Vám radi poskytneme
na tel. číslach 0908 785 689, 0908 550 461
alebo využite kontaktný formulár.

Anketa

Máte prehľad o svojich nákladoch na energie?

EN-MAR s.r.o. - úspora energií

Dohodnite si stretnutie:

+421 908785689
+421 908550461
Napíšte nám cez 
alebo na adresu:
en-mar@en-mar.sk

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info